בכל שאלה: 052-6135807


להיות את- הסדנה 

רבות, טובות ומודעות ממשיכות להיות במלחמה פנימית עם גופן, חוות חוסר קבלה של הגוף עד כדי תיעוב עצמי, חוסר בטחון עצמי, חוסר יכולת לפעול בעולם בחופשיות, ביקורת עצמית, לסבול ממצבי רוח משתנים על גבול הדיכאון, פחד מהשמנה, חוסר אונים מול האוכל.

נשים רבות מבינות את הלופ שהאוכל גורר אותן אליהן, הן מבינות שהאוכל הוא לא הפתרון האמיתי. ויחד עם זאת ממשיכות לאכול. רואות את האכילה הרגשית שהן עושות אך עדין לא מצאו את הדרך לשים סוף למערכת היחסים ההרסנית הזו.

החדשות הטובות הן שיש דרך כזו. זו דרך מורכבת, יצירתית, מעניינת, ומהנה . תעברי דרך כלים עוצמתיים שייקחו אותך עמוק להבנת הרווחים מההשמנה/מהאכילה שלך, שיעלו לך את המודעות כך שתוכלי לעשות בחירה חדשה ברגע האמת שאת מול האוכל, תלמדי דרך קלה ופשוטה להשתחרר  מהביקורת העצמית ולקבל חופש יותר גדול. תקבלי פרספקטיבה חדשה על חייך ותתחילי להיות מרוצה ושלמה עם עצמך, כבר ועכשיו.

סדנת להיות את

בסדנת ״להיות את״ נצא למסע של 13 מפגשים. בכל מפגש נחווה תרגול עמוק שיעזור לך לשחרר עוד רווח, עוד הבנה למה עד עכשיו השינוי המיוחל לא קרה.

נקח דפוסים בחיים שלנו שבאים לידי ביטוי באכילה ונחקור אותם בצורות מהנות ופותחות ראש. נתרגל ארוחות מודעות. ארוחות מתוך התבוננות והקשבה. נלמד ונתרגל חקירת מחשבות- דרך להשתחרר מהביקורת העצמית  עפ״י שיטת העבודה של ביירון קייטי. נלמד לתת מקום לרגשות שלנו ולהתמודד איתן במקום הדפוס הישן של לברוח לאוכל. נחווה שליפת אמונות משותפות דרך שיטת התטא הילינג, נקבל קבוצת תמיכה והקשבה עוצמתית ומרגשת(בשיטת מעגל הקשבה), נלמד לתת לעצמנו אמפתיה ולהבין טוב יותר את צרכינו, נלמד לאהוב את עצמנו יותר ונלמד מי אנחנו ואיך להיות יותר אנחנו בעולם הזה. 

המשתתפות בסדנה יעברו שינוי בתפיסה העצמית ויוכלו לצאת ממנה בטוחות יותר, שמחות יותר, חופשיות יותר, קלילות יותר, רזות יותר, בריאות יותר.

אם את רוצה:

 • להעלות את הבטחון העצמי, ולפעול בחופשיות בעולם

 • להיות שמחה יותר עם מי שאת

 • להפסיק את המלחמה עם הגוף שלך ולחיות איתו סוף סוף בשלום.

 • להפסיק להיות מוטרדת מהתעסקות במשקל

 • לרדת במשקל באופן טבעי מתוך בחירה שמגיעה ממודעות וקבלה עצמית

 • להפחית את העיסוק באוכל ולהגביר עיסוק בחיים עצמם

אז הסדנה מיועדת לך.

למי זה מתאים?

 • הסדנה מיועדת לנשים בלבד
 • הסדנה מתאימה למי שמוכנה לעשות שינוי
 • לנשים עם אומץ וראש פתוח לחוות שינוי ולהכיר עצמן יותר לעומק.
 • שמוכנות לחיות חיים מלאים של שמחה וחופש
 • לנשים שיכולות לפנות לתהליך הזה כרבע-חצי שעה ביום לצורך הצלחתן

 

מכתבים שקיבלתי מנשים שעשו איתי תהליך

מורן ב: "....הטיפול שינה אצלי לגמרי את דרך התפיסה כלפי אוכל . אם פעם חשבתי שדיאטות זה המתכון להרזיה וכשאני לא בדיאטה אני זוללת בלי להתחשבן, היום זה לגמרי אחרת זאת דרך חיים קבועה כמובן עם עליות וירידות אבל מאוזנת בריאה ומספקת. לימדת אותי ליהנות מאוכל , ליהנות מלסיים ארוחה כשהבטן לא מתפוצצת, לימדת אותי להקשיב לגוף שלי לדעת מה הוא צריך ומתי, מה עושה לו טוב. לימדת אותי לעצור ולחשוב לפני שאני אוכלת מתוך נחמה, שבעצם הכול יושב ונמצא בתוך הראש שצריך לדעת איך לעבוד איתו. היום כבר אין לי בולמוסים שזה היה מאוד חזק אצלי בעבר וגרם לי להרגשה רעה וכמובן לעודף משקל... "

אלי פ: "..הייתי בהמון סדנאות בחיי וגם הנחיתי כמה בעצמי. מעולם, מעולם אני אומר לכם, לא נתקלתי במנחה כל כך אותנטית, כנה וחסרת פוזה כמו גאיה. היא בו זמנית חדה כתער ורכה כמו חמאה, משתפת את מה שעובר עליה אבל משאירה את באי הסדנה במרכז. נותנת לכל אחד בדיוק את מה שהוא צריך ובכל זאת שומרת על גבולות וזרימה. כמו בשיר הישן של ריטה, הרגשתי עטוף ברחמים. בדיוק מה שהייתי זקוק לו באותם רגעים....היום, בזכות גאיה אני יודע להבדיל בין הדברים האלה ולמלא את הצרכים של הגוף והנפש שלי בצורה מדוייקת הרבה יותר. והכי חשוב, חזרה אליי ההנאה שלי מאוכל"

שירי פ: "...כאשר הגעתי לגאיה ציפיתי לתפריטים, קלוריות ושקילה וגיליתי סוף סוף לראשונה דרך אחרת, חדשה...קבלה של עצמי והגוף שלי, שמירה על הבריאות שלי, אכילת מזון בריא ועוד. בכל שבוע הגעתי לגאיה ואמרתי לה לא הגיוני שארד במשקל אני אוכלת טוב מידי אני לא מרגישה בדיאטה והיא תמיד הייתה מרגיעה אותי ואומרת לי הגוף יודע.. אם את אוכלת רק שאת רעבה את תרדי ותמיד היא צדקה...למדתי מה זאת אכילה רגשית...למדתי לשאול את עצמי עד כמה אני באמת רעבה? למדתי לדרג בסולם ולאכול בזמן המתאים ביותר ( לא מאוד רעבה או בכלל לא רעבה), למדתי איזה אוכל פוגע בי ומה נכון לי לאכול, כל הבחילות נעלמו, הבטן חזרה להיות שטוחה, ובאמת ירדתי לאט ובזהירות, התחזקתי והגוף חייך אלי... "

אודות המנחה גאיה פינקל

https://lh4.googleusercontent.com/GHT3x5TcOjrVb-SJ9J0tPSBiuTlwHYz9rLAvq4wAlGR98OSSKlqEJ3U26X1-1hhdrWy_h1YSS12sqO78MxHc1oN24V8e3nPpcjC4tvR0VUqiglH3hz7OljcARlKywP2IvOMexTc

תזונאית קלינית הוליסטית, בעלת תואר ראשון B.Sc. במדעי התזונה, מטעם הפקולטה לחקלאות המזון ואיכות הסביבה, האוניברסיטה העברית. מטפלת לאיזון אכילה רגשית. בעלת ניסיון של כ-10 שנים בטיפולי תזונה ונפש.
מאפשרת בשיטת העבודה של ביירון קייטי. מטפלת בשיטת תטא הילינג ותקשורת מקרבת.

מלווה לאיזון אכילה רגשית ומנחת סדנאות לאכילה מודעת (קשובה).

בעלת קליניקה פרטית בגבעת שמואל (שכונת רמת אילן) וברמת גן.

העיקרון המנחה אותי בעבודתי הוא סקרנות, אהבה עצמית, חופש פנימי וקבלת המציאות. הם שמובילים אותנו לאיזון, להנאה ולהגשמת עצמנו בכל התחומים. שינוי שמתחיל מבפנים הוא שינוי שישאר.

מתי?
הסדנה הקרובה תתחיל ב4 ליוני, בימי חמישי ב18:00 בערב.

משך כל מפגש הוא 4 שעות.

כחלק מהסדנה כל משתתפת תקבל גם 3 מפגשים אישיים איתי, שיתרמו להעמקת התהליך וההבנה של הצורך הספציפי עבורה.

מפגש ראשון לפני הסדנה, מפגש נוסף אחרי חודש ועוד אחת חודש אחריו. עלות ההטבה 950 שח!!!

נפתח למשתתפות קבוצת וואטאפ פרטית- בה נקבל תמיכה שוטפת יומיומית בהשתתפות שלי!

כמה עולה הסדנה?

הסדנה עולה 4200 ש״ח ובהרשמה מוקדמת 3900 ש״ח בלבד (שישה תשלומים של 650 ש״ח בלבד)
 

שאלות ששאלו אותי:

איך זה שמרזים מהסדנה הזאת למרות שלא מדברים כמעט על תזונה?


כשאישה מרגישה שמנה ורוצה לרדת במשקל. היא לרוב מפתחת גם עולם עשיר בדימויים שליליים לגבי עצמה, ומספרת לעצמה שהיא לא טובה כמו שהיא, שהיא לא יכולה לקבל את עצמה כמו שהיא עכשיו. הערך העצמי שלה יורד, הביטחון יורד המצב רוח יורד, תחושות אלה גורמות לאי שקט בגוף ולרגשות ״לא נעימים״ ו״הפתרון״ להרגיש טוב יהיה לרוץ למקרר לאכול משהו מתוק, וכאן מתחיל מעגל מרושע שחוזר על עצמו. האכילה עצמה מדכאת ומביאה עוד כעס עצמי, רגשות אשם, ואכילה עודפת מתרחשת שוב. כאשר אנו מטפלים בשורש הבעיה. יוצרים קבלה לגוף כמו שהוא, מחזקים אהבה עצמית, מטפחים רגשות ותחושות חיוביות...המעגל לאט לאט מפסיק להתקיים. תהליך זה יוצר, עם הזמן, רזון.

ניסיתי כבר כל כך הרבה דיאטות ושום דבר לא עזר, למה שהפעם זה כן יעבוד?

הסדנה אינה המלצה על דיאטה מסוימת. הסדנה היא שילוב לימוד, חוויה והתבוננות פנימית של כלים חזקים עוצמתיים ופשוטים. בסדנה נגע ונתבונן בשורש של "הבעיה". כאשר הטיפול הוא שטחי לפעמים הוא עובד לפעמים לא והוא לא מחזיק לאורך זמן(דיאטה). כשאת מטפלת בשורש, בדפוסים עצמם הסיכוי שתחווי שינוי משמעותי הוא גדול הרבה יותר. למשל כשאת מזהה את  המחשבות שגורמות לך לאכול ללא שליטה. ואז גם לומדת לחקור אותן ולהשתחרר מאחיזתן הלופתת עלייך. את מקבלת יותר חופש, שמחה איכות חיים ובעקיפין האכילה מתנרמלת, אם הזמן את גם יורדת במשקל. והפעם ללא מאמץ או מלחמה בעצמך. 

האם תגידי לנו מה לאכול?

לא. הסדנה אינה מתמקדת באוכל, בשיחה שתהיה בכל מפגש נוכל לדבר על אוכל בצורה עקיפה כמו איך לאכול. ולא מה לאכול. את המידע על התזונה אני אשמור למפגשים אישיים יותר. השינוי קורה מהראש מההבנה שאת רוצה לשחרר את עודף המשקל באמת על כל רווחיו המוסתרים. רובנו יודעות מה כדאי יותר ומה כדאי פחות לאכול. והקושי הוא ביישום ובהתמדה לאורך זמן. במידה ואני אזהה צורך בידע אשמח להשלים אותו, בפגישות אישיות.

האם את יכולה להבטיח ירידה במשקל?

לא, אני לא יכולה להבטיח ירידה במשקל. כי אי אפשר להביט דבר כזה. כיוון שהירידה עצמה בפועל תלויה באינסוף גורמים משתנים. והרבה מהגורמים האלה לא תלויים בכן או בי. למשל אם חס וחלילה בן משפחה חולה ויש צורך להיות הרבה בבית חולים, שגרת הספורט והאכילה יכולה להשתבש. ומצד שני אני כן מבטיחה שמי תעשה את הסדנה תקבל פרספקטיבה חדשה על גופה, על משקלה תחווה חופש גדול יותר ואהבה עצמית גדולה יותר, שיביא גם לנרמול של האכילה העודפת. מנסיון שלי 80% חוות איתי תחושה של הצלחה. וההגדרה של מהי הצלחה יכולה להשתנות ואינה תפוסה רק במשקל עצמו. אלא שינוי הרגלים, התמדה, אהבה עצמית, שמחת חיים, חופש...

 
נשמע לך מעניין?
השאירי פרטים ואצור איתך קשר.

{#CONTENT_AREA_ID-44#}

שם:

טלפון:

דוא״ל:

 

אחריות

במידה ולאחר השיעור הראשון תחליטי שזה לא מתאים לך, תוכלי לקבל החזר כספי מלא.