בכל שאלה: 052-6135807

לאכול במודעות ולהיות שלמה - מפגשי תמיכה ותרגול חודשיים

קהילה. בית. תמיכה. יחד. הצלחה. בריאות. הכלה. קבלה...


רבות, טובות ומודעות ממשיכות להיות במלחמה פנימית עם גופן, חוסר בטחון עצמי, ביקורת עצמית, לסבול ממצבי רוח משתנים, פחד מהשמנה, חוסר אונים מול האוכל.

רואות את האכילה הרגשית שהן עושות אך עדין לא מצאו את הדרך לשים סוף למערכת היחסים ההרסנית הזו.

החדשות הטובות הן שיש דרך כזו.
זו דרך מורכבת, יצירתית, מעניינת, ומהנה.
דרך בה תתחילי להיות מרוצה ושלמה עם עצמך, כבר ועכשיו.

האם גם את: 

  • רוצה להצליח לדייק את האכילה שלך ולסיים בשובע נעים?
  • מוצאת את עצמך אוכלת יותר מידי להגדרתך ואח"כ מרגישה כבדה, נפוחה מלאה ברגשות אשמה ותסכול?
  • רוצה להבין למה בחורה אינטיליגנטית, חכמה ומודעת כמוך לא עומדת בפני אוכל?
  • רוצה לפתח מודעות סביב האכילה ובכלל?
  • רוצה לרדת במשקל אבל מבינה שאין קסמים ודיאטה זו לא הדרך?
  • רוצה להרגיש יותר חיבור עם הגוף שלך?
  • רוצה להרגיע רגישויות בבטן?

 

הדפוסים שלנו סביב האוכל הם בדיוק אותם דפוסים שיש לנו בתחומי החיים האחרים שלנו. 
דרך התבוננות באכילה, בתחושות הגוף, ברגשות ובמחשבות שלנו סביב האכילה, נוכל ללמוד המון על עצמנו ולעבור מסע התפתחות מרתק ומעצים שישליך על כל תחומי חיינו.

בסדנה גם נתרגל אכילה מתוך שתיקה והקשבה. זה תרגול רב עוצמה לדייק את עצמנו באכילה, להבין מה מנהל את האכילה שלנו, עוזר לנו לאכול בהנאה, לסיים בשובע נעים' להתחבר לגוף שלנו וללמוד על עצמנו עוד קצת :)

תפוחים של אהבהכאשר אוכלים בצורה מדוייקת אוכלים מה שהגוף צריך שזה בד"כ פחות מהרגיל. ברגיל שלנו העיניים אוכלות, האף (חוש הריח) אוכל, הזכרון אוכל . באכילה מודעת מי שאוכלת זו הבטן. סוף סוף אנחנו מקשיבים לה באמת. 

כשאנחנו מקשיבים לבטן אנחנו מקשיבים בעצם לקול הכי עמוק שלנו. לקול הפנימי. לקול שיודע מה טוב לנו, מה נכון לנו. עכשיו. אנחנו נוכחות. אנחנו מחוברות. אנחנו יוצרות שינוי. ההקשבה הזו, שמתחילה בתרגול מול האוכל, במהרה גולשת לכל שאר תחומי חיינו ומשנה אותם לטובה...

בסדנה נעלה נושא משתנה. הנושא הבא יהיה דפוס השליטה. ונצלול פנימה לתוכו. נדון בו, ונעמיק בו. נשתף את החוויות שלנו, מתוך התהליך. ונקבל כלים להתמודדות טובה יותר ברגעי הבחירה.

אשאל שאלות ולכל אחת יהיה זמן להתבוננות פנימית. נסתכל על האמונות שלנו ונשתחרר מחלקן. נחלוק את התובנות שלנו במעגל הקשבה. 

נצא עם תובנות, הארות וידע פרקטי רב עוצמה. אותו ניתן לתרגל בבית.

מפגשי להיות שלמה ולאכול במודעות. 

המפגשים מתקיימים אחת לחודש.
כל מפגש מתמקד בנושא קצת אחר, ומביא לתרגול פן נוסף.
כל סדנה גם עומדת בפני עצמה, ועם זאת ההרשמה לכל המפגשים תאפשר יותר עומק, יותר הצלחה של יישום ההקשבה והמודעות. של אכילה אחרת.

זו פלטפורמה לקהילה שתומכת בך בשוטף.
המשתתפות מצטרפות גם לקבוצת הפייסבוק "נשים מקשיבות ומנצחות" , ומקבלות הנחות לסדנאות נוספות שיתקיימו בהמשך.

לאורך ההשתתפות בסדנאות המשתתפות עוברות שינוי בתפיסה העצמית ויוכלו לצאת ממנה בטוחות יותר, שמחות יותר, חופשיות יותר, קלילות יותר, רזות יותר, בריאות יותר. 

למי זה מתאים?

הסדנה מתאימה למי שמוכנה לעשות שינוי
לנשים עם אומץ סקרנות וראש פתוח לחוות שינוי ולהכיר עצמן יותר לעומק.
שמוכנות לחיות חיים מלאים של שמחה וחופש.

המפגש הקרוב:

יום שישי, ה-26  ליוני 2105, בשעה 12:00-15:00

עלות:

220 ש״ח למפגש או 180 ש״ח בהרשמה מראש לשישה מפגשים.
 

הרשמה

לשיחה טלפון לבדיקת התאמה והרשמה - מלאי את הטופס הבא:

* מספר המקומות מוגבל לכן יש להרשם מראש ולהבטיח את מקומכן. 

מכתבים שקיבלתי מאנשים שעשו איתי תהליך

מורן ב: "....הטיפול שינה אצלי לגמרי את דרך התפיסה כלפי אוכל . אם פעם חשבתי שדיאטות זה המתכון להרזיה וכשאני לא בדיאטה אני זוללת בלי להתחשבן, היום זה לגמרי אחרת זאת דרך חיים קבועה כמובן עם עליות וירידות אבל מאוזנת בריאה ומספקת. לימדת אותי ליהנות מאוכל , ליהנות מלסיים ארוחה כשהבטן לא מתפוצצת, לימדת אותי להקשיב לגוף שלי לדעת מה הוא צריך ומתי, מה עושה לו טוב. לימדת אותי לעצור ולחשוב לפני שאני אוכלת מתוך נחמה, שבעצם הכול יושב ונמצא בתוך הראש שצריך לדעת איך לעבוד איתו. היום כבר אין לי בולמוסים שזה היה מאוד חזק אצלי בעבר וגרם לי להרגשה רעה וכמובן לעודף משקל... "

אלי פ: "..הייתי בהמון סדנאות בחיי וגם הנחיתי כמה בעצמי. מעולם, מעולם אני אומר לכם, לא נתקלתי במנחה כל כך אותנטית, כנה וחסרת פוזה כמו גאיה. היא בו זמנית חדה כתער ורכה כמו חמאה, משתפת את מה שעובר עליה אבל משאירה את באי הסדנה במרכז. נותנת לכל אחד בדיוק את מה שהוא צריך ובכל זאת שומרת על גבולות וזרימה. כמו בשיר הישן של ריטה, הרגשתי עטוף ברחמים. בדיוק מה שהייתי זקוק לו באותם רגעים....היום, בזכות גאיה אני יודע להבדיל בין הדברים האלה ולמלא את הצרכים של הגוף והנפש שלי בצורה מדוייקת הרבה יותר. והכי חשוב, חזרה אליי ההנאה שלי מאוכל"

שירי פ: "...כאשר הגעתי לגאיה ציפיתי לתפריטים, קלוריות ושקילה וגיליתי סוף סוף לראשונה דרך אחרת, חדשה...קבלה של עצמי והגוף שלי, שמירה על הבריאות שלי, אכילת מזון בריא ועוד. בכל שבוע הגעתי לגאיה ואמרתי לה לא הגיוני שארד במשקל אני אוכלת טוב מידי אני לא מרגישה בדיאטה והיא תמיד הייתה מרגיעה אותי ואומרת לי הגוף יודע.. אם את אוכלת רק שאת רעבה את תרדי ותמיד היא צדקה...למדתי מה זאת אכילה רגשית...למדתי לשאול את עצמי עד כמה אני באמת רעבה? למדתי לדרג בסולם ולאכול בזמן המתאים ביותר ( לא מאוד רעבה או בכלל לא רעבה), למדתי איזה אוכל פוגע בי ומה נכון לי לאכול, כל הבחילות נעלמו, הבטן חזרה להיות שטוחה, ובאמת ירדתי לאט ובזהירות, התחזקתי והגוף חייך אלי... "


ארי רייזמן: "זה כמו שבאים לחדר כושר ועושים אימון שרירים, המפגש עם גאיה זה ממש אימון אוכל, צריך לעשות את זה כמה פעמים, זה קטע גדול ממש. הסדנה היא סדנה פסיכולוגית של ממש, זה נפלא אני אוהב את זה. אולי לא מתאים לכולם. זה חשוב ממש. תרם לי המון. לא לטחון אוכל אוכל בבית, להנות יותר מהארוחות, לחשוב יותר על אוכל בזמן האכילה, לאכול לאט יותר, צריך עוד פגישות. ממליץ" 

דודי שמר:
הי גאיה,
בסדנא היתה לי חוויה נהדרת ועוצמתית.
האיפשור וההדרכה שלך איך לעצור כדי להקשיב לעצמי. ההקשבה שלך ושל הקבוצה. ההכלה שלך. האמפטיה. התמיכה. 
הפתיחות המאפשרת. 
תחושת הבטחון להעלות מה שנכון לי. 
מיוחד ולא מובן מאליו. 
תודה רבה! 
מחכה להמשך התהליך...

 

אודות המנחה גאיה פינקל

גאיה פינקלתזונאית קלינית הוליסטית, בעלת תואר ראשון B.Sc. במדעי התזונה, מטעם הפקולטה לחקלאות המזון ואיכות הסביבה, האוניברסיטה העברית. מטפלת לאיזון אכילה רגשית. בעלת ניסיון של כ-10 שנים בטיפולי תזונה ונפש.
מאפשרת בשיטת העבודה של ביירון קייטי. מטפלת בשיטת תטא הילינג ותקשורת מקרבת.

מלווה לאיזון אכילה רגשית ומנחת סדנאות לאכילה מודעת (קשובה).

בעלת קליניקה פרטית בגבעת שמואל (שכונת רמת אילן) וברמת גן.

העיקרון המנחה אותי בעבודתי הוא סקרנות, אהבה עצמית, חופש פנימי, בריאות בהסתכלות הוליסטית וקבלת המציאות. הם שמובילים אותנו לאיזון, להנאה ולהגשמת עצמנו בכל התחומים. מאמינה ששינוי שמתחיל מבפנים והתרחש מעצמו ממקום של אהבה הוא שינוי שישאר.

איך זה שמרזים מהסדנה הזאת למרות שלא מדברים כמעט על תזונה?

כשאישה מרגישה שמנה ורוצה לרדת במשקל. היא לרוב מפתחת גם עולם עשיר בדימויים שליליים לגבי עצמה, ומספרת לעצמה שהיא לא טובה כמו שהיא, שהיא לא יכולה לקבל את עצמה כמו שהיא עכשיו. הערך העצמי שלה יורד, הביטחון יורד המצב רוח יורד, תחושות אלה גורמות לאי שקט בגוף ולרגשות ״לא נעימים״ ו״הפתרון״ להרגיש טוב יהיה לרוץ למקרר לאכול משהו מתוק, וכאן מתחיל מעגל מרושע שחוזר על עצמו. האכילה עצמה מדכאת ומביאה עוד כעס עצמי, רגשות אשם, ואכילה עודפת מתרחשת שוב. כאשר אנו מטפלים בשורש הבעיה. יוצרים קבלה לגוף כמו שהוא, מחזקים אהבה עצמית, מטפחים רגשות ותחושות חיוביות...המעגל לאט לאט מפסיק להתקיים. תהליך זה יוצר, עם הזמן, רזון.

נשמע לך מעניין?

השאירי פרטים ואצור איתך קשר: